Art Studio PaPe

Studio PaPe

Od ideje do kreacije u našoj vizualnoj radionici možete pronaći umjetnost, rukotvorine i transformacije.
Studio PaPe okuplja ljude koji imaju potrebu iskazati sebe kroz razne vidove umjetnosti i vještina.

Pokrenut je kao studio keramike da bi se godinama razvio u atelje raznih vidova umjetnosti od slikarstva, keramike, izrade nakita, dekoracija i sličnih kreativnih tehnika.
Ponekad samo hobi u cilju ispunjenja slobodnog vremena a ponekad pomicanje granica osobne kreativnosti i istraživanja samog sebe.
Ovdje su svi dobro došli jer kako je slavni G. B. Shaw rekao :

“Život proveden čineći pogreške nije samo časniji, već korisniji od života provedenog ne radeći ništa.”

Okruženi ugodnim vibracijama i pozitivnim stavovima pokrenuli smo inspirativni kutak niza kreativnih radionica u sklopu naše nezavisne udruge građana “Novem“.
Širenjem znanja i vještina mnogim našim članovima i polaznicima otvorili smo im novi svijet kreativnosti za koji nisu ni znali da imaju u sebi.
Na ovim stranicama predstavljamo sebe i naše članove kao i dio svojih radova koji su nastali nizom proteklih godina.

Dobro došli u naš svijet umjetnosti, rukotvorina i inspirativnih kreacija.