Prostor za radionice

Korištenje prostora za radionice

Imate potrebe za prostorom kako bi održali svoju radionicu, predavanje, sastanak ili nešto slično?
Udruga Novem i Art Studio PaPe u vam mogu ponuditi dva različita prostora koji se nalaze jedan do drugog pa ih je moguće i kombinirati.

Art Studio PaPe

• KREATIVNE RADIONICE
  • LIKOVNE RADIONICE

Prostor pogodan za kreativne radionice likovno umjetničkog sadržaja, dječje radionice, tehničke radionice i ostale sličnog tipa.
Prostor ja dostatan za radionice do maksimalno 9 osoba.

prostor za radionice

Udruga Novem

• PREDAVANJA
  • SASTANCI
  • PRIČAONICE

Prostor udruge pogodan za predavanja, radionice, sastanke i slična događanja površine 35 m² dostatan je za grupu do 20 osoba.

Prostor za predavanja

Naknada za korištenje prostora  se dogovara i ovisi o tipu radionice.

Napomena: Sve radionice i predavanja besplatnog tipa i za vas su besplatne ako ne iziskuju dodatne troškove organizacije iste.

Mogućnosti korištenja prostora su:

po satu | dio dana (jutro – popodne) | cjelodnevno |  višednevno

Kako bi provjerili dostupnost prostora molimo da pogledate kalendar događanja.

Nakon provjere kalendara ako ste pronašli pogodno i slobodno vrijeme za vaše potrebe molimo da ispunite online formu  ⇓

ili pošaljete upit na email udruge.

Ispunite online formular