Prijava / Odjava za primanje novosti putem emaila

Primajte novosti na email

Molimo da email potvrde primirka vašeg emaila potražite u vašem sandučiću i pod
    “Neželjena pošta” ili “Spam”.
    Najbolji naćin da izbjegnete takvo sortiranje email pošte da dodate naš email

na popis kontakata vaše email klijenta.

Potvrdu primitka vaše email adrese poslat ćemo u roku od 48 sati.

Odjava primanja novosti na email

Pravila privatnosti

Udruga Novem poštuje privatnost posjetitelja na naše online stranice i prikupljat će samo osobne podatke kao što su ime, adresa, telefonski broj ili e-mail adresa naših korisnika kad nam se isti dobrovoljno dostave bilo u pismenom obliku ili online formulara .
      Te ćemo podatke koristiti kako bismo udovoljili pojedinačnim zahtjevima za informacijama te ćemo se oslanjati na te podatke kako bismo bolje razumjeli potrebe korisnika, a radi unapređenja naših usluga i aktivnosti.
      U tom pogledu možemo koristiti te informacije kako bismo kontaktirali korisnike.

Ova web stranica sadrži informacije treće strane i veze do drugih Internet stranica nad kojima Udruga Novem nema kontrolu. Kad god je to moguće, takve se informacije u skladu s time i označavaju.

Nećemo prodavati niti koristiti te podatke, niti ćemo prenositi te podatke trećoj strani bez pristanka korisnika.

Svaka promjena u politici privatnosti Udruge Novem bit će objavljena na ovoj web stranici.