Početnčki tečaj keramike

Pridružite se našem petotjednom tečaju za početnike u kojem ćete naučiti osnove rada u keramici.Ručno oblikovanje gline jedan je od najstarijih oblika lončarstva koji vam omogućuje izradu šalica, zdjela, ukrasa, skulptura…

Naučit ćete tehniku oblikovanja prstima, tehniku modeliranja izvaljanim trakama i tehniku oblikovanja pomoću ploča te različite metode oslikavanja i ukrašavanja izrađenih predmeta. Tečaj se sastoji od 5 susreta, u trajanju od tri sata po susretu.

Cijena cijelog tečaja je 150 eura.
Datumi tečaja:
29.01. od 17 do 20
05.02. od 17 do 20
12.02. od 17 do 20

Udruga "Novem" - Art Studio PaPe1 week ago
Ovo se obično dogodi zato što je korisnik sadržaj podijelio s malom skupinom ljudi, promijenio publiku ili je sadržaj izbrisan.
Udruga "Novem" - Art Studio PaPe1 week ago
Udruga "Novem" - Art Studio PaPe2 months ago
Želimo vam sretnu i kreativnu 2024
Udruga "Novem" - Art Studio PaPe3 months ago
Dijelić atmosfere sa naše Božićne radionice
Udruga "Novem" - Art Studio PaPe3 months ago
U subotu, 25. studenog 2023., u prostorijama Udruge Novem, Križine 9, Split, održat će se
jednodnevna radionica o Ayurvedi, koja će obrađivati sljedeće teme:
- definicija zdravlja, glavni uzroci i stupnjevi razvoja bolesti prema Ayurvedi,
- Vata, Pitta i Kapha - tri osnovne prirodne sile i temeljna principa koji upravljaju ljudskom
fiziologijom,
- konstitucijski tipovi ljudi prema Ayurvedi – osobine, simptomi neravnoteže, preporuke za
uspostavljanje i održavanje ravnoteže,
- probava i principi prehrane,
- dnevni, sezonski i životni ciklusi,
- opće preporuke za zdravi način života.
Odredit će se (pomoću upitnika) i individualna konstitucija i količina toksina u organizmu (Ama).
Polaznici će naučiti i nekoliko jednostavnih, ali vrlo korisnih i učinkovitih tehnika, vježbi i recepata
koje mogu koristiti u svakodnevnom životu za očuvanje zdravlja.
Udruga "Novem" - Art Studio PaPe4 months ago