Početnčki tečaj keramike

Pridružite se našem petotjednom tečaju za početnike u kojem ćete naučiti osnove rada u keramici.Ručno oblikovanje gline jedan je od najstarijih oblika lončarstva koji vam omogućuje izradu šalica, zdjela, ukrasa, skulptura…

Naučit ćete tehniku oblikovanja prstima, tehniku modeliranja izvaljanim trakama i tehniku oblikovanja pomoću ploča te različite metode oslikavanja i ukrašavanja izrađenih predmeta. Tečaj se sastoji od 5 susreta, u trajanju od tri sata po susretu.

Cijena cijelog tečaja je 150 eura.
Datumi tečaja:
29.01. od 17 do 20
05.02. od 17 do 20
12.02. od 17 do 20

Udruga "Novem" - Art Studio PaPe3 days ago
Radiona ne miruje ni vikendom
Udruga "Novem" - Art Studio PaPe6 days ago
Pladanj za kolače
Udruga "Novem" - Art Studio PaPe2 weeks ago
Home sweet home
Udruga "Novem" - Art Studio PaPe2 weeks ago
Radovi naših polaznika
Udruga "Novem" - Art Studio PaPe3 weeks ago
Ovo se obično dogodi zato što je korisnik sadržaj podijelio s malom skupinom ljudi, promijenio publiku ili je sadržaj izbrisan.
Udruga "Novem" - Art Studio PaPe2 months ago