Advent u Splitu

Ostali događaji za vrijeme Adventa u Splitu

Božični sajam na rivi

BOŽIĆNI SAJAM I ADVENT NA RIVI

Nezaobilazna adventska lokacija je naravno Riva koja se i ovu zimu pretvara u pozornicu gradskog života i nudi veselu božićnu zabavu, gastronomsku ponudu i raznolike autohtone suvenire kroz 11 ugostiteljskih, 3 trgovačke i 3 slatke kučice. Sponzor ljubavi i topline koja će se uvući u adventske kućice je Coca Cola.

ZIMSKE RADOSTI U ĐARDINU

ZIMSKE RADOSTI U ĐARDINU

Strossmayerov perivoj, nama draži kao Đardin, postaje pravi ledeni park s klizalištem koji će unijeti čaroliju Božića svoj djeci i onima koji se osjećaju kao djeca. OTP banka, sponzor je radosti koju donose svjetla božićnih lampica i 3D figurica. Ne smijete propustiti ni tradicionalno paljenje adventske svijeće subotom u 17:45.

Split gastro akvarel

ZIMSKI AKVAREL

Kako bi ovogodišnja manifestacija „Advent u Splitu – zimski akvarel“ prikazala i blagdansku tradiciju kroz okuse pobrinuti će se gastro projekti Gastroadvent by Olja Martinic. Splitski restorani pripremili su razne gastro projekte u sklopu kojih će se moći osjetiti blagdane u Dalmaciji kroz sva osjetila.

ADVENT U SPLITU –ZIMSKI AKVAREL 2019/2020 GODINEpogledaj raspored događanja

Podijeli događaj